Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Zdravotně-sociální pracovník/ce popř. sociální pracovník/ce do LDN Jaroměř

Jaroměř

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme zdravotně-sociálního pracovníka/ci popř. sociálního pracovníka do LDN Jaroměř

Požadujeme:

  • uživatelskou znalost práce na PC
  • spolehlivost, flexibilitu
  • odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotně sociálního pracovníka bez odborného dohledu, vzdělání dle § 10 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • popř. vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • příjemné vystupování

Náplň práce

  • poskytování preventivní, diagnostické a rehabilitační péče v oboru zdravotně sociální péče
  • ošetřovatelská péče a uspokojování sociálních potřeb pacienta
  • psychosociální podpora v průběhu léčby
  • poskytování základního sociálně-právního poradenství v oblasti nemocenského pojištění, pracovního práva, sociální politiky, sociálního zabezpečení
  • poskytování informací o možnostech následné péče pro pacienty

Nabízíme:

  • nástup od 1.1.2021
  • vhodné i pro absolventy
  • nástupní mzda zdravotně-sociálního pracovníka i sociálního pracovníka od 26 590 Kč
  • zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny
  • pomoc se zajištěním ubytování
  • zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
  • zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny

!Upozorňujeme, že se jedná se o jedno volné pracovní místo s možnou alternativou vzdělání!

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte:

Bc. Jará Eva, tel. 728 215 931, e-mail jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !