Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Vedoucí odboru provozních služeb Náchod/ Rychnov n/K

Náchod, Rychnov n. K.

Oblastní nemocnice Náchod a.s přijme vedoucí odboru provozních služeb s místem výkonu práce Náchod popř. Rychnov n/ Kněžnou (dle dohody)

Požadujeme:

- VŠ vzdělání technického směru

- SŠ vzdělání technického směru a 5letá praxe na podobné pozici

- trestní bezúhonnost

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- nástup možný ihned

- pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

- podnikové stravování

- pomoc se zajištěním ubytování

- zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny

- zaměstnanecké benefity

- 5 týdnů dovolené

- nástupní plat od 40 000,-Kč

- místo výkonu práce Náchod, popř. Rychnov nad Kněžnou (dle dohody)

Náplň práce:

Řízení technických provozů nemocnice. Systémová koordinace revizí, servisů a oprav. Spolupráce s projektanty na určených projektech. Spolupráce s lékaři a firmami na vybraných projektech. Bezpečnost nemocnice.

V případě zájmu kontaktujte:

Bc. Eva Jará, +420 728 215 931, jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala vás pozice?

Kontaktujte nás na:

+420 728 215 931
jara.eva@nemocnicenachod.cz

+420 720 958 579
svobodova.veronika@nemocnicenachod.cz