Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Technik útvaru ICT pro Rychnov nad Kněžnou

Rychnov n. K.

Oblastní nemocnice Náchod a.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Technika ICT pro Rychnov nad Kněžnou

Popis pracovní činnosti:

  • Instalace uživatelského HW a SW v provozech nemocnice ve všech lokalitách Oblastní nemocnice Náchod a.s. (ONN). Uživatelským HW a SW se rozumí hlavně PC, monitory, tiskárny a telefony včetně SW určeného pro jejich provoz.
  • Zajišťování servisu uživatelského HW a SW v provozech ONN.
  • Technická podpora uživatelů.
  • Navrhování konfigurace HW nákupů uživatelské výpočetní techniky.
  • Systémové práce na ICT infrastruktuře dle aktuálních potřeb a plánů útvaru ICT.

Požadavky na technika:

  • Znalost práce na PC na úrovni servisního technika uživatelské stanice
  • Manuální zručnost
  • Vzdělání minimálně SŠ s maturitou v oboru technickém oboru, informatika nebo elektro
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Pasivní znalost AJ
  • Praxe v oboru IT vítána
  • Ochota učit se
  • Trestní bezúhonnost

Mzda:

  • Nástupní mzda od 26 480 Kč (bližší informace o mzdovém ohodnocení budou upřesněny při osobním jednání)

Nástup možný ihned.

Výběrové řízení bude probíhat v Náchodě - místo a čas konání bude upřesněn.

Náplň práce:

Technik útvaru ICT v nemocnici v Rychnově nad Kněžnou. Zajišťuje instalaci a servis uživatelského HW a SW v nemocnici. Zajišťuje technickou podporu uživatelů koncových stanic počítačové sítě. Podílí se na systémových pracích na ICT infrastruktuře.

V případě zájmu kontaktujte:

Bc. Eva Jará tel. 728 215 931; mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !