Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Šéfkuchařka Náchod

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme šéfkuchaře/ku do stravovacího provozu v Náchodě

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost

- zdravotní průkaz

- vyučení v oboru kuchař

- praxe na pozici kuchaře minimálně 3 roky

Výhodou:

- praxe na obdobné pracovní pozici vítána

Nabízíme:

- nástup od ledna 2020 nebo dle dohody

- ranní směna

- víkendové služby

- zaměstnanecké benefity

- podnikové stravování

- 5 týdnů dovolené

- pomoc při zajištění ubytování

- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Náplň práce:

Šéfkuchař je odpovědný za přípravu, úpravu a výdej studených a teplých jídel. Spolupracuje na sestavování jídelního lístku s nutričním terapeutem. Spolupracuje při zjišťování nákladů a kalkulací jednotlivých pokrmů. Spolupracuje při objednávce, přejímce a skladování zboží. Zodpovídá za chod kuchyně.

V případě zájmu zašlete svůj životopis k rukám Dušana Krištofa, manažera stravovacích provozů

M: +420 702 250 532; E: kristof.dusan@nemocnicenachod.cz

Zaujala vás pozice?

Kontaktujte nás na:

+420 728 215 931
jara.eva@nemocnicenachod.cz

+420 720 958 579
svobodova.veronika@nemocnicenachod.cz