Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Pracovník v sociálních službách LDN Jaroměř - sociální lůžka

Jaroměř

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme pracovníka v sociálních službách do Léčebny dlouhodobě nemocných v Jaroměři - sociápní lůžka

Požadujeme:

  • výpis z rejstříku trestů
  • spolehlivost

Upřednostňujeme uchazače s hotovým kurzem:

  • Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách

Nabízíme:

  • nástup dle dohody
  • nástupní mzda bez požadovaného vzdělání od 23 390 Kč
  • nástupní mzda s požadovaným vzděláním od 26 160 Kč
  • zaměstnanecké benefity a čtvrtletní odměny
  • příspěvek na stravování
  • podnikové stravování
  • zaměstnavatel umožní absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, na kterém se finančně podílí
  • stabilní pracovní prostředí
  • stabilizační odměna pro pracovníky v sociálních službách 10 000 Kč při setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců a při úvazku 1,0
  • turnusové služby

Náplň práce:

Pracovník v sociálních službách má v náplni práce přímou obslužnou péči o osoby, pečovatelskou a výchovnou nepedagogickou činnost. Součástí může být pomoc při vytváření pracovních návyků nebo volnočasových aktivitách zaměřených na rozvíjení osobnosti. Nejčastěji je pak v povědomí veřejnosti pečovatelská činnost v domácnosti spojená s výkonem práce s osobami s fyzickými či psychickými obtížemi. Především jde o pomoc při osobní hygieně, oblékání či stravování.

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte:

Bc. Jará Eva, tel. 728 215 931, e-mail jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !