Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Sanitář/ka na chirurgické oddělení v Náchodě

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod přijme sanitáře/sanitářku na chirurgické oddělení v Náchodě (turnusové služby)

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • turnusové služby
  • vhodné i pro absolventy
  • mzdu sanitáře se službami a příplatkem za směnnost až 29 000 Kč měsíčně
  • zaměstnanecké benefity až do výše 14 000 Kč ročně:
    5 týdnů dovolené
    příspěvek na stravování
    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    benefitní poukázky
    čtvrtletní odměny
  • HPP, možnost zkráceného úvazku, DPP, DPČ
  • stabilizační odměnu 10 000 Kč s podmínkou setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců, vyplácenou po zkušební době

Náplň práce:

Sanitář provádí pomocné a obslužné činnosti nutné pro poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, léčebné a diagnostické péče (např. doprovod pacientů na vyšetření, podávání stravy pacientům, asistence sestrám a lékařům, péče o lůžko a prádlo pacienta, základní ošetření pacientů, manipulace s biologickým materiálem, ...) - pozor, nejedná se o řidiče "sanitního" vozu!

V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte:

+420 728 215 931
jara.eva@nemocnicenachod.cz

+420 720 958 579
svobodova.veronika@nemocnicenachod.cz

Zaujala vás pozice?