Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Pomocník/ce na úklid na radiologické oddělení v Rychnově n/K

Rychnov n. K.

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme pomocníka/ci na úklid na radiologické oddělení v Rychnově nad Kněžnou

 Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • vhodné i pro absolventy
  • nástupní mzda od 16 520 Kč
  • zaměstnanecké benefity až do výše 14 000 Kč ročně:
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na stravování
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    • benefitní poukázky
    • čtvrtletní odměny
  • pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • příplatky za práci o víkendu a svátku
  • pružná pracovní doba

Náplň práce:

Úklid na oddělení podle rozpisu směn v osmihodinových a dvanáctihodinových směnách i o víkendech a svátcích, začátek pracovní doby vždy od 6.00 hod.

K ŽÁDOSTI O ZAMĚSTNÁNÍ POŽADUJEME PŘILOŽIT ŽIVOTOPIS

V případě zájmu o bližší informace kontaktujte:

Mgr. Petra Zimová, náměstkyně pro ošetřovatelkou péči

tel. 494 502 203

e-mil: zimova.petra@nemocnicerk.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !