Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Majetková účetní

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod přijme majetkovou účetní

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického směru
  • znalost účetních a daňových předpisů dle české legislativy
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • aktivní přístup, zodpovědnost a samostatnost
  • min. 2 roky praxe na pozici majetkové účetní

Nabízíme:

  • dobré mzdové ohodnocení
  • nástup dle domluvy
  • zaměstnanecké benefity až do výše 14 000 Kč
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    • benefitní poukázky
    • příspěvek na stravování

Náplň práce:

  • zodpovědnost za řádné vedení agendy vlastního i vypůjčeného dlouhodobého majetku a činnosti s tím spojené v lokalitách ONN
  • zpracování, evidence, účtování majetku
  • zasílání měsíčních reportů vedoucímu pracovníkovi
  • průběžná kontrola v rámci svěřených agend
  • inventarizace rozvahových účtů třídy 0 a 1
  • spolupráce s ostatními pracovníky odboru

Nástup možný od 1.2.2019

Své životopisy zasílejte na: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala vás pozice?

Kontaktujte nás na:

+420 702 017 645
hotmarova.jana@nemocnicenachod.cz