Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Logistik/čka útvaru ICT v Náchodě

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme logistika/čku pro Útvar ICT v Náchodě

Požadujeme:

  • Znalost práce na PC na úrovni uživatele
  • Samostatnost, vysokou úroveň pečlivosti, spolehlivost
  • Vzdělání minimálně SŠ s maturitou – ekonomický nebo IT směr vítaný
  • Ochota učit se
  • Řidičský průkaz sk. B

Popis pracovní pozice:

  • Evidence veškeré výpočetní techniky a programů v celé ONN včetně veškeré související administrativy
  • Evidence HW a SW včetně veškeré související administrativy. Vedení evidence probíhá v informačním systému řízení ICT infrastruktury a zahrnuje veškerou uživatelskou a ostatní techniku ICT od pořízení přes přemisťování, servis až do likvidace.
  • Příprava podkladů pro majetkovou evidenci ONN na ekonomickém útvaru.
  • Zajišťování ročních inventur majetku na útvaru ICT.
  • Administrativní činnost v oblasti nákupu a servisu na útvaru ICT – administrace požadavků na útvar ICT z provozů nemocnice, objednávky, likvidace faktur. Tato agenda je vedena v interním žádankovém systému HelpDesk a ekonomickém informačním systému.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned
  • nástupní plat od 20 000 Kč, po zkušební době navýšení
  • dotovaná strava v areálu nemocnice
  • pomoc se zajištěním ubytování
  • zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
  • příspěvek na životní a důchodové pojištění

V případě zájmu kontaktujte:

Bc. Eva Járá, tel. 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !