Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Systémový správce útvaru ICT v Náchodě

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. vyhlašuje výběrové řízení na Systémového správce útvaru ICT v Náchodě

Popis pracovní pozice:

  • Technická správa laboratorních informačních a komunikačních systémů
  • Uživatelská podpora v oblasti laboratorních informačních a komunikačních systémů
  • Technická správa kamerových systémů a Active Directory

Požadujeme:

  • VŠ v oboru elektrotechnickém, ekonomickém nebo IT nebo SŠ (maturita) s praxí
  • Řidičský průkaz skupiny B

  •  Správa SW a HW na úrovni administrátora PC

  •  Spolehlivost, ochota se učit

  •  Znalost AJ aktivní výhodou, podmínkou pasivní

Nabízíme:

  • služební telefon a notebook
  • nástup možný ihned popř. dle dohody
  • smlouva na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké benefity
  • dotovaná strava v areálu nemonice
  • zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny
  • pomoc se zajištěním ubytování

Mzda:

  • Nástupní mzda od 40 000 Kč (bližší informace o mzdovém ohodnocení budou upřesněny při osobním jednání)

Výběrové řízení bude probíhat v Náchodě - místo a čas konání bude upřesněn.

CV a motivační dopis zašlete na adresu: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !