Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Lékař/ka absolvent na oddělení ARO

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod přijme lékaře/lékařku absolventa na oddělení ARO do nemocnice Náchod

Požadujeme:

• odbornou způsobilost k výkonu povolání lékaře

Nabízíme:

• poskytujeme stabilizační odměnu 25 000 Kč při setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců při úvazku 1,0, 80 000 Kč při setrvání v pracovním poměru minimálně 60 měsíců při úvazku 1,0
  • nástup možný ihned
  • nástupní mzda pro lékaře bez praxe od 33 540 Kč
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • využití nemocniční knihovny
  • zprostředkování ubytování
  • příspěvek na ubytování (pro nově přijímané zaměstnance s trvalým bydlištěm mimo Královéhradecký kraj)
  • rychlý odborný růst v rámci naší nemocnice a ve spolupráci se smluvními zařízeními
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • úhrada členského příspěvku České lékařské komoře při úvazku 1,0
  • k dispozici jsou 2 pracovní místa

Proč pracovat v nemocnici Náchod?

• budoucímu kolegovi či kolegyni nabízíme super kolegiální a pracovitý kolektiv :)
  • již v blízké budoucnosti budeme pracovat v nové moderní budově se špičkovým vybavením

Proč pracovat na oddělení anesteziologicko-resuscitačním z profesního hlediska?

• pokud jsi absolvent LF, nabízíme Ti osvojení a následné zdokonalení v oblasti základních anesteziologických technik
  • pod dohledem atestovaných a zkušených kolegů Tě perfektně prakticky připravíme k základnímu kmenu a následně ke specializaci v našem oboru
  • rozšíříme znalosti v oblasti péče o kriticky nemocné na lůžkovém oddělení
  • naučíme Tě techniky kardiopulmonální resuscitace podle aktuálních guidelines

Jaké portfolio dovedností a technik ti můžeme nabídnout?

• pomůžeme Ti zvládnout techniky zajištění dýchacích cest (naučíme tě ventilovat samorozpínacím vakem pomocí masky, zavádět vzduchovod, laryngeální masku, endotracheální kanylu i pomocí flexibilní bronchoskopie, osvojíme metodu koniopunkce, popř. punkční tracheostomie atd.)
  • rutinně si osvojíš techniku celkové anestezie (techniku umělé plicní ventilace na moderních anesteziologických přístrojích, použití a dávkování farmak, úvod, vedení a ukončení CA, metody inhalační, kombinované, TIVA)
  • naučíme Tě metody neuroaxiálních blokád: spinální anestezii, epidurální anestezii, kaudální blok
  • provádíme zde i periferní nervové blokády pod UZ, popř. neurostimulátoru, v této oblasti jsme schopni tě naučit:
    • blok cervikálního plexu superficiálně, intermediálně
    • blok brachiálního plexu (interskalenický, supraklavikulární, infraklavikulární
    • pektorální blokádu
    • blok jednotlivých nervů ruky (n.medianus, n.ulnaris, n.radialis)
    • blok n.suprascapularis, n.axilaris
    • Fascia iliaca compartment blok, blok n.ischiadicus, n.femoralis, n.cutaneus femoris lateralis
    • Adductor canal blok, foot block
    • katetrové techniky pro dlouhodobé periferní nervové blokády
  • dále zajištění cévního přístupu i pod UZ kontrolou technikou in-plan/out of plane (zajištění PŽK, CŽK, dialyzační kanyly cestou v.jugularis int., v.subclavia, v.femoralis, pod UZ metodou in-plane/out of plane, zajištění arteriálního katetru, intraoseální přístup)