Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Konzultant/ka pro nový NIS na útvaru ITC s místem výkonu práce Rychnov nad Kněžnou

Rychnov n. K.

Oblastní nemocnice Náchod a.s. hledá konzultanta/ku pro nový NIS na útvaru ITC s místem výkonu práce Rychnov nad Kněžnou

Náplň práce:

Nemocnice je v procesu zavádění nového nemocničního informačního systému (NIS). Úkolem konzultanta bude zaškolit se v tomto systému a následné školit a podporovat uživatele NIS z řad zaměstnanců nemocnice. Dále bude systém spravovat a administrovat NIS v provozu.

Místo výkonu práce:

• Rychnov nad Kněžnou + časté služební cesty do dalších lokalit Oblastní nemocnice Náchod a.s. a Zdravotnického holdingu KHK (Náchod, Broumov, Nové Město nad Metují, Jaroměř, Opočno, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Jičín, Nový Bydžov, Hradec Králové)

Požadujeme:

• Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou se zaměřením na IT, popř. VŠ se stejným zaměřením, lze i pedagogického směru
  • Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
  • Schopnost učit se a naučené předat druhým
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost AJ minimálně na pasivní úrovni

Výhodou:

• Znalost nemocničního prostředí
  • Práce se zdravotnickou dokumentací
  • Lektorská praxe

Nástup:

Možný ihned, popř. dle dohody

V případě zájmu kontaktujte:

Bc. Eva Jará, tel. 728 215 931, mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !

Přeskočit na hlavní nabídku