Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Kontrola při vstupu do nemocnic Broumov, Náchod, Rychnov

Náchod, Rychnov n. K., Broumov

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme kontrolora/ku při vstupu do nemocnic v Broumově, Náchodě a Rychnově nad Kněžnou

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • nástup od 1. 9. 2020 s výhledem práce do konce roku 2020
  • práce na dohodu o provedení práce max. 300 hodin
  • vhodné pro důchodce, rodiče na rodičovské dovolené
  • mzdový tarif 16 490 Kč (propláceny budou odpracované hodiny)
  • pracovní doba bude upřesněna při osobním jednání
  • jedná o denní provoz v rozmezí od 6:30 do 20:00
  • práce včetně víkendů a svátků
  • zájemci nás nejdříve telefonicky kontaktují ohledně osobního jednání

Náplň práce:

Kontrola pacientů při vstupu do nemocnice. Měření teploty, dotazování se pacienta na Covid anamnézu (viz. otázky čestného prohlášení), kontrola důkladné desinfekce rukou a poučení o nošení roušek v nemocničním zařízení.

V případě zájmů do Náchoda a Broumova kontaktujte:

Bc. Eva Jará, tel. 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

V případě zájmů do Rychnova nad Kněžnou kontaktuje:

Mg. Renata Boukalová, tel. 702 298 787, e-mail: boukalova.renata@nemocnicerk.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !