Přeskočit na hlavní nabídku

Přeskočit na obsah

Biomedicínský technik/ biomedicínský inženýr

Náchod

Oblastní nemocnice Náchod a.s. přijme biomedicínského technika/ biomedicínského inženýra pro nově vybudované pavilony J a K

Požadujeme:

  • studijní obor VŠ (Bc.) biomedicínský technik nebo VŠ (Ing.) biomedicínský inženýr, případně VŠ (Bc., Ing.) popř. elektrotechnického zaměření + akreditovaný kvalifikační kurs v oboru biomedicínské inženýrství dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
  • absolvování školení vyhlášky 50/1978 Sb. § 5 nebo 6 – výhodou
  • orientace v zákoně o zdravotnických prostředcích
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office), e-mail, internet, databázové prostředí
  • zájem o zdravotnickou přístrojovou techniku a její správu
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • zaměstnanecké benefity (např. dotované stravování, příspěvek na životní a důchodové pojištění, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny, …)
  • konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pomoc se zajištěním ubytování
  • pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Náplň práce:

  • technická asistence u sofistikovaných výkonů a vyšetření, dohled nad správou přístrojové techniky na daných
  • klinikách, komunikace se servisními techniky a specialisty, specializace ve svěření oblasti zdravotnické
  • techniky
  • edukace zdravotnického personálu v oblasti přístrojové techniky
  • možnost dalšího rozvoje při zpracování a analýza biologických signálů, prací s klinickými daty.
  • práce na přípravě technických dokumentací a aktivní účast při výběru a nákupu nové zdravotnické
  • techniky nejen v daných oborech

V případě zájmu kontaktujte:

Bc. Eva Jará, tel. 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz

Zaujala Vás pozice?

Vyplňte níže připojený formulář a přiložte svůj životopis.

Ozveme se Vám !